Nawigacja

O firmie

Krótka historia firmy

ZIBET Sp. z o.o. w Myślenicach początkowo działający pod nazwą Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji SPRZĘTBUD Sp. z o.o. jest lokalną, małopolską firmą budowlaną założoną przez osoby z wieloletnim doświadczeniem działającą na rynku od 2000 r., dysponującą sprzętem budowlanym oraz zapleczem produkcyjno – biurowym zlokalizowanym w Myślenicach na działce o powierzchni 20 000 m2, z czego 1500 m2 stanowią hale produkcyjno-warsztatowe wyposażone w suwnice pomostowe i poligon produkcyjny z suwnicą bramową.

ZIBET Sp. z o.o. prowadzi stabilną politykę rozwojową pozwalającą uniknąć rotacji kadry oraz pozyskać nowych specjalistów w branży budowlanej, co we współczesnych czasach masowych emigracji jest gwarancją sukcesu prowadzonych przedsięwzięć budowlanych.

Misją firmy ZIBET Sp. z o.o. jest działanie według najlepszych standardów jakości, terminowości, mobilności i kompleksowości, spełniając tym samym rosnące wymagania klientów. Sprzęt, doświadczona i kompetentna kadra pozwala nam działać zgodnie z wyznaczoną misją. Głównym celem, jaki sobie stawiamy, jest nieustanna poprawa konkurencyjności firmy drogą inwestycji w sprzęt i podejmowania coraz większych wyzwań, a poprzez to zajęcie jak najlepszej pozycji na rynku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy, z naszą firmą gwarantujemy zadowolenie z powierzonych nam zleceń oraz pełen profesjonalizm w trakcie realizacji inwestycji.

Zarząd firmy ZIBET Sp. z o.o.


Władze Spółki

Zarząd spółki:

Prezes Zarządu – Sławomir Ślósarz
Wiceprezes Zarządu – Paweł Brózda
Prokurent - Bronisław Brózda
Prokurent – Karol Brózda


Wizerunek

ZIBET Sp. z o.o. nie tylko buduje, remontuje, produkuje i sprzedaje. Nasza firma działa w określonym otoczeniu, wśród ludzi i ich spraw. I zawsze o tym pamięta. Wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni, bywamy sponsorem wielu przedsięwzięć – kulturalnych, artystycznych, sportowych. Pamiętamy o ludziach potrzebujących pomocy, o dzieciach. Wspieramy, a nawet inicjujemy różne lokalne projekty czego wyrazem są liczne podziękowania do nas kierowane.


Zobacz też