Nawigacja

O firmie

Krótka historia firmy

ZIBET Sp. z o.o. w Myślenicach początkowo działający pod nazwą Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji SPRZĘTBUD Sp. z o.o. jest lokalną, małopolską firmą handlowo - budowlaną założoną przez osoby z wieloletnim doświadczeniem działającą na rynku od 2000 r., dysponującą sprzętem budowlanym oraz zapleczem produkcyjno – biurowym zlokalizowanym w Myślenicach na działce o powierzchni 20 000 m2, z czego 1200 m2 stanowią hale produkcyjno-warsztatowe wyposażone w suwnice pomostowe i poligon produkcyjny z suwnicą bramową.

ZIBET Sp. z o.o. prowadzi stabilną politykę rozwojową pozwalającą uniknąć rotacji kadry oraz pozyskać nowych specjalistów w branży handlowej i budowlanej, co we współczesnych czasach masowych emigracji jest gwarancją sukcesu prowadzonych przedsięwzięć budowlanych.

Misją firmy ZIBET Sp. z o.o. jest działanie według najlepszych standardów jakości, terminowości, mobilności i kompleksowości, spełniając tym samym rosnące wymagania klientów. Sprzęt, doświadczona i kompetentna kadra pozwala nam działać zgodnie z wyznaczoną misją. Głównym celem, jaki sobie stawiamy, jest nieustanna poprawa konkurencyjności firmy drogą inwestycji w sprzęt i podejmowania coraz większych wyzwań, a poprzez to zajęcie jak najlepszej pozycji na rynku. W 2015 r. powiększyliśmy nasz zakres działalności o handel detaliczny otwierając w Myślenicach market budowlany PSB Mrówka.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy, z naszą firmą gwarantujemy zadowolenie z powierzonych nam zleceń oraz pełen profesjonalizm w trakcie realizacji inwestycji i zakupów w markecie budowlanym dom i ogród.

Zarząd firmy ZIBET Sp. z o.o.


Władze Spółki

Zarząd spółki:

Prezes Zarządu – Paweł Brózda
Wiceprezes Zarządu – Sławomir Ślósarz
Wiceprezes Zarządu – Karol Brózda
Prokurent - Kamil Brózda


Wizja

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być cenionym i unikalnym na polskim rynku dostawcą szerokiego zakresu nowoczesnych towarów oraz oferować klientom indywidualne podejście, dopasowane do ich szczególnych potrzeb.

Chcemy być atrakcyjnym pracodawcą, zatrudniającym na uczciwych warunkach, przyciągającym ludzi odważnie stawiających czoła wyzwaniom oraz chętnych do pracy nad rozwijaniem swoich kompetencji.

Poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, wdrażanie systemów wspomagających sprzedaż i świadczenie usług, zamierzamy stale się rozwijać i osiągać najwyższą jakość. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie wzrostu wartości firmy oraz zagwarantowanie naszym pracownikom komfortowych warunków pracy i rozwoju, by mogli coraz lepiej wspierać naszych klientów, dążąc do wspólnego sukcesu w biznesie.

ZIBET Sp. z o.o. nie tylko buduje i sprzedaje. Nasza firma działa w określonym otoczeniu, wśród ludzi i ich spraw. I zawsze o tym pamięta. Wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni, bywamy sponsorem wielu przedsięwzięć – kulturalnych, artystycznych, sportowych. Pamiętamy o ludziach potrzebujących pomocy, o dzieciach. Wspieramy, a nawet inicjujemy różne lokalne projekty czego wyrazem są liczne podziękowania do nas kierowane.


Zobacz też